Tulemused – 2017

Poisid 2006

Poisid 2006

9vs9, suluseisuga, 2×15 min

Tabeliseis

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Otepää 3 0 2 9 7:4 4.
Viimsi MRJK 3 0 2 9 5:4 III
FC Santos 4 0 1 12 7:2 I
JK Tammeka 1 1 3 4 1:5 5.
FC Elva 3 1 1 10 3:3 II
Viimsi MRJK II* 0 0 5 0 0:5 6.

Laupäev 29. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
10:00 1 A FC Otepää Viimsi MRJK 2:3
10:40 1 A FC Santos JK Tammeka 2:0
11:20 1 A FC Elva Viimsi MRJK II 1:0
13:20 1 A FC Otepää FC Santos 2:0
14:00 1 A Viimsi MRJK FC Elva 0:1
14:40 1 A JK Tammeka Viimsi MRJK II 1:0
16:40 1 A FC Otepää JK Tammeka 2:0
17:20 1 A Viimsi MRJK Viimsi MRJK II 1:0
18:00 1 A FC Santos FC Elva 3:0

Pühapäev 30. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
10:00 1 A FC Otepää FC Elva 0:1
10:40 1 A FC Santos Viimsi MRJK II 1:0
11:20 1 A Viimsi MRJK JK Tammeka 1:0
13:20 1 A FC Otepää Viimsi MRJK II 1:0
14:00 1 A Viimsi MRJK FC Santos 0:1
14:40 1 A JK Tammeka FC Elva 0:0
16:40 1 5-6. koht JK Tammeka Viimsi MRJK II 1:0
17:20 1 3-4. koht Viimsi MRJK FC Otepää 3:1
18:00 1 FINAAL FC Santos FC Elva 3:1

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää EST Martin Teder
2 JK Tammeka EST Alar Trumm
3 Tartu FC Santos EST Egert Sults
4 Viimsi MRJK EST Martin Reim
5 FC Elva EST Laur Nurme
6 Viimsi MRJK II EST Martin Reim

Poisid 2007

Poisid 2007

7vs7, ilma suluseisuta, 2×15 min

Tabeliseis

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Otepää 0 1 4 1 5:17 5.
Viimsi MRJK 4 0 1 12 12:4 I
FC Santos Punane 4 0 1 12 16:7 II
Põlva FC Lootos 3 1 1 10 17:8 III
FC Elva 2 1 2 7 14:11 4.
FC Santos Valge 0 1 4 1 3:18 6.

Laupäev 29. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
10:00 2 A FC Otepää Viimsi MRJK 0:3
10:40 2 A FC Santos Punane Põlva FC Lootos 2:1
11:20 2 A FC Elva FC Santos Valge 3:0
13:20 2 A FC Otepää FC Santos Punane 1:6
14:00 2 A Viimsi MRJK FC Elva 3:2
14:40 2 A Põlva FC Lootos FC Santos Valge 6:1
16:40 2 A FC Otepää FC Elva 2:4
17:20 2 A FC Santos Punane FC Santos Valge 5:1
18:00 2 A Viimsi MRJK Põlva FC Lootos 1:2

Pühapäev 30. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
10:00 2 A FC Otepää Põlva FC Lootos 1:3
10:40 2 A Viimsi MRJK FC Santos Valge 3:0
11:20 2 A FC Santos Punane FC Elva 3:2
13:20 2 A FC Otepää FC Santos Valge 1:1
14:00 2 A Viimsi MRJK FC Santos Punane 2:0
14:40 2 A Põlva FC Lootos FC Elva 3:3
16:40 2 5-6. koht FC Otepää FC Santos Valge 3:0
17:20 2 3-4. koht FC Elva Põlva FC Lootos 1:4
18:00 2 FINAAL Viimsi MRJK FC Santos Punane 3:1

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää EST Martin Teder
2 FC Santos punane EST Anti Kangur
3 Viimsi MRJK EST Martin Reim
6 Põlva FC Lootos EST Avo Jakovits
7 FC Santos valge EST Anti Kangur
8 FC Elva EST Veiko Haan

Poisid 2008

Poisid 2008

7vs7, ilma suluseisuta, 2×15 min

Alagrupp A

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Otepää 1 0 2 3 4:12 III
Viimsi MRJK 2 0 1 6 15:8 II
FC Santos 3 0 0 9 14:2 I
JK Tammeka 0 0 3 0 4:15 4.

Alagrupp B

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Elva 2 0 1 6 6:5 II
FC Viru Star 3 0 0 9 26:2 I
FC Tarvastu 1 0 2 3 2:11 III
FC Tiigrid 0 0 3 0 3:19 4.

Laupäev 29. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
12:00 1 A FC Otepää Viimsi MRJK 1:5
12:00 2 A FC Santos JK Tammeka 4:0
12:40 1 B FC Elva FC Viru Star 0:5
12:40 2 B FC Tarvastu FC Tiigrid 2:1
15:20 1 A FC Otepää JK Tammeka 3:1
15:20 2 A Viimsi MRJK FC Santos 2:4
16:00 1 B FC Elva FC Tarvastu 3:0
16:00 2 B FC Viru Star FC Tiigrid 14:2
18:40 1 A FC Otepää FC Santos 0:6
18:40 2 A Viimsi MRJK JK Tammeka 8:3
19:20 1 B FC Elva FC Tiigrid 3:0
19:20 2 B FC Tarvastu FC Viru Star 0:7

Pühapäev 30. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
12:00 1 Poolfinaal FC Santos FC Elva 7:1
12:00 2 Poolfinaal Viimsi MRJK FC Viru Star 4:6
12:40 1 5-8. FC Otepää FC Tiigrid 3:0
12:40 2 5-8. JK Tammeka FC Tarvastu 0:1
15:20 2 7-8. koht JK Tammeka FC Tiigrid 2:3
15:20 1 5-6. koht FC Otepää FC Tarvastu 3:2
16:00 2 3-4. koht Viimsi MRJK FC Elva 1:0
16:00 1 FINAAL FC Santos FC Viru Star 6:1

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää EST Raul Lehismets
2 JK Tammeka EST Selen Elbe
3 FC Santos EST Timo Afanasjev
4 Viimsi MRJK EST Martin Reim
5 FC Tarvastu EST Zurab Kvaratshelija
6 FC Elva EST Laur Nurme
7 FC Viru Star EST Kaivo Kiisel
8 FC Tiigrid EST Sven Elenurm

Poisid 2009

Poisid 2009

5vs5, 1×15 min

Alagrupp A

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Otepää 1 1 3 4 7:22 5.
FC Flora Valge 5 0 0 15 24:0 I
FC Santos Punane 1 2 2 5 6:15 4.
JK Tammeka Must 0 0 5 0 1:27 6.
Viimsi MRJK 4 0 1 12 28:4 II
FC Ülenurme 2 1 2 7 12:9 III

Alagrupp B

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Elva 1 1 3 4 9:13 4.
FC Flora Roheline 3 1 1 10 7:2 III
FC Santos Valge 1 0 4 3 4:10 5.
JK Tammeka Sinine 4 1 0 13 12:4 I
Viimsi MRJK II 1 0 4 3 6:18 6.
Põlva FC Lootos 3 1 1 10 15:6 II

Reede 28. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
09:30 1 A FC Otepää FC Flora Valge 0:7
09:30 2 A FC Santos Punane JK Tammeka Must 4:1
09:30 3 A Viimsi MRJK FC Ülenurme 5:2
09:50 1 B FC Elva FC Flora Roheline 0:3
09:50 2 B FC Santos Valge JK Tammeka Sinine 1:2
09:50 3 B Viimsi MRJK II Põlva FC Lootos 1:7
10:10 1 A FC Otepää FC Santos Punane 2:2
10:10 2 A FC Flora Valge Viimsi MRJK 2:1
10:10 3 A JK Tammeka Must FC Ülenurme 0:3
10:30 1 B FC Elva FC Santos Valge 2:1
10:30 2 B FC Flora Roheline Viimsi MRJK II 1:0
10:30 3 B JK Tammeka Sinine Põlva FC Lootos 3:1
10:50 1 A FC Otepää JK Tammeka Must 4:0
10:50 2 A FC Flora Valge FC Ülenurme 3:0
10:50 3 A FC Santos Punane Viimsi MRJK 0:6
11:10 1 B FC Elva JK Tammeka Sinine 1:1
11:10 2 B FC Flora Roheline Põlva FC Lootos 0:0
11:10 3 B FC Santos Valge Viimsi MRJK II 2:0
11:30 1 A FC Otepää Viimsi MRJK 0:6
11:30 2 A FC Santos Punane FC Ülenurme 0:0
11:30 3 A FC Flora Valge JK Tammeka Must 6:0
11:50 1 B FC Elva Viimsi MRJK II 4:5
11:50 2 B FC Santos Valge Põlva FC Lootos 0:4
11:50 3 B FC Flora Roheline JK Tammeka Sinine 1:2
12:10 1 A FC Otepää FC Ülenurme 1:7
12:10 2 A FC Flora Valge FC Santos Punane 6:0
12:10 3 A JK Tammeka Must Viimsi MRJK 0:10
12:30 1 B FC Elva Põlva FC Lootos 2:3
12:30 2 B FC Flora Roheline FC Santos Valge 2:0
12:30 3 B JK Tammeka Sinine Viimsi MRJK II 4:0
13:00 1 Poolfinaal FC Flora Valge Põlva FC Lootos 1:0
13:00 2 Poolfinaal Viimsi MRJK JK Tammeka Sinine 1:1 (PEN 3:4)
13:00 3 11-12. koht JK Tammeka Must Viimsi MRJK II 1:6
13:30 3 9-10. koht FC Otepää FC Santos Valge 0:4
13:30 2 7-8. koht FC Santos Punane FC Elva 1:5
13:30 1 5-6. koht FC Ülenurme FC Flora Roheline 1:6
14:00 2 3-4. koht Põlva FC Lootos Viimsi MRJK 1:6
14:00 1 FINAAL FC Flora Valge JK Tammeka Sinine 2:1

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää EST Martin Raid
2 FC Flora Valge EST Alo Dupikov
3 FC Flora Roheline EST Alo Dupikov
4 JK Tammeka Sinine EST Ervin Laaneots
5 Viimsi MRJK EST Martin Reim
6 Põlva FC Lootos EST Avo Jakovits
7 FC Santos Valge EST Anti Kangur
8 FC Santos Punane EST Anti Kangur
9 JK Tammeka Must EST Madis Metsmägi
10 FC Elva EST Andrus Meinart
11 Viimsi MRJK II EST Martin Reim
12 FC Ülenurme EST Lauri Rand

Poisid 2010

Poisid 2010

4vs4, 1×15 min

Reede 28. juuli 2017

Aeg Väljak Tase Kodu Külalised Tulemus
15:00 1 A FC Otepää Kollane FC Santos Valge 2:2
15:00 2 B FC Santos Punane FC Tiigrid Must 0:3
15:00 3 B Põlva FC Lootos Merkuur-Juunior 2:0
15:20 1 A JK Tammeka Raadi FC Tiigrid Oranž 2:6
15:20 2 B FC Elva Roheline FC Tarvastu 4:1
15:20 3 B FC Tiigrid Valge FC Elva Punane 5:1
15:40 1 A FC Otepää Kollane FC Elva Valge 1:1
15:40 2 B FC Santos Punane FC Otepää Valge 6:0
15:40 3 B Põlva FC Lootos FC Helios Võru 5:0
16:00 1 A FC Santos Valge JK Tammeka Raadi 1:4
16:00 2 B FC Tiigrid Must FC Elva Roheline 1:1
16:00 3 B Merkuur-Juunior FC Tiigrid Valge 3:4
16:20 1 A FC Tiigrid Oranž FC Elva Valge 1:1
16:20 2 B FC Tarvastu FC Otepää Valge 5:1
16:20 3 B FC Elva Punane FC Helios Võru 0:2
16:40 1 S FC Otepää Kollane FC Santos Punane 5:1
16:40 2 S JK Tammeka Raadi FC Tiigrid Valge 1:4
16:40 3 B Põlva FC Lootos FC Tiigrid Must 1:2
17:00 1 S FC Santos Valge Merkuur-Juunior 2:3
17:00 2 S FC Tiigrid Oranž FC Tarvastu 6:0
17:00 3 S FC Elva Valge FC Helios Võru 3:0
17:20 1 A FC Otepää Kollane JK Tammeka Raadi 1:7
17:20 2 B FC Santos Punane FC Elva Roheline 1:4
17:20 3 B Põlva FC Lootos FC Tiigrid Valge 2:2
17:40 1 A FC Santos Valge FC Tiigrid Oranž 0:3
17:40 2 B FC Tiigrid Must FC Tarvastu 6:2
17:40 3 B Merkuur-Juunior FC Elva Punane 4:1
18:00 1 A JK Tammeka Raadi FC Elva Valge 2:4
18:00 2 B FC Elva Roheline FC Otepää Valge 5:0
18:00 3 B FC Tiigrid Valge FC Helios Võru 7:0
18:20 1 A FC Otepää Kollane FC Tiigrid Oranž 2:3
18:20 2 B FC Santos Punane FC Tarvastu 2:1
18:20 3 B Põlva FC Lootos FC Elva Punane 1:0
18:40 1 A FC Santos Valge FC Elva Valge 4:5
18:40 2 B FC Tiigrid Must FC Otepää Valge 8:0
18:40 3 B Merkuur-Juunior FC Helios Võru 3:2
19:00 1 S JK Tammeka Raadi FC Elva Roheline 2:2
19:00 2 B FC Elva Punane FC Otepää Valge 1:0

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää Valge EST Priit Lehismets
2 FC Otepää Kollane EST Priit Lehismets
3 FC Santos Valge EST Siim Roops
4 FC Santos Punane EST Siim Roops
5 JK Tammeka Raadi EST Ervin Laaneots
6 FC Tiigrid Oranž EST Sven Elenurm
7 FC Tiigrid Must EST Sven Elenurm
8 FC Tiigrid Valge EST Sven Elenurm
9 FC Elva Valge EST Andrus Meinart
10 FC Elva Punane EST Kauri Käos
11 FC Elva Roheline EST Kauri Käos
12 Merkuur-Juunior EST Vladislav Gussev
13 FC Helios Võru EST Sandra London
14 FC Tarvastu EST Zurab Kvaratshelija
15 Põlva FC Lootos EST Avo Jakovits

Tüdrukud 2005

Tüdrukud 2005

5vs5, ilma suluseisuta, 1×20 min

Tabeliseis

Võistkond Võit Viik Kaotus Punktid Vv Koht
FC Otepää 1 1 2 4 2:11 4.
Viimsi MRJK 4 0 0 12 31:0 I
FC Helios Võru 1 1 2 4 6:14 III
Põlva FC Lootos 2 1 1 7 7:9 II
FC Elva 0 1 3 1 3:13 5.

Reede 28. juuli 2017

Aeg Väljak Grupp Kodu Külalised Tulemus
09:30 4 A FC Otepää Viimsi MRJK 0:8
09:55 4 A FC Helios Võru Põlva FC Lootos 1:3
10:20 4 A FC Otepää FC Elva 1:0
10:45 4 A Viimsi MRJK FC Helios Võru 8:0
11:10 4 A Põlva FC Lootos FC Elva 4:1
11:35 4 A FC Otepää FC Helios Võru 1:3
12:00 4 A Viimsi MRJK Põlva FC Lootos 7:0
12:25 4 A FC Helios Võru FC Elva 2:2
12:50 4 A FC Otepää Põlva FC Lootos 0:0
13:15 4 A Viimsi MRJK FC Elva 6:0
13:40 4 3-4. koht FC Helios Võru FC Otepää 2:0
14:05 4 FINAAL Viimsi MRJK Põlva FC Lootos 6:0

Esindajad

# Võistkond Riik Esindaja
1 FC Otepää EST Lisanne Tamm
2 FC Helios Võru EST Sandra London
3 Viimsi MRJK EST Martin Reim
4 Põlva FC Lootos EST Kaido Kukli
5 FC Elva EST Marie Pau