Tulemused – 2016

U7

U7 (2010), 3+1 väljakul, 1×15 minutit

Alagrupp A

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää kollane 0 1 2 1 1:9 4.
JK Tammeka 2 1 0 7 11:2 I
FC Elva valge 1 2 0 5 3:2 II
FC Santos punane 1 0 2 3 5:7 III

Alagrupp B

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää must 1 0 2 3 4:11 III
Põlva FC Lootos 3 0 0 9 18:1 I
FC Elva punane 0 1 2 1 3:7 4.
FC Santos valge 1 1 1 4 4:10 II

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää kollane JK Tammeka 0:6
11.00 FC Elva valge FC Santos punane 2:1
11.20 FC Otepää must Põlva FC Lootos 1:8
11.20 FC Elva punane FC Santos valge 2:2
11.40 FC Otepää kollane FC Elva valge 0:0
11.40 JK Tammeka FC Santos punane 4:1
12.00 FC Otepää must FC Elva punane 2:1
12.00 Põlva FC Lootos FC Santos valge 7:0
12.20 FC Otepää kollane FC Santos punane 1:3
12.20 JK Tammeka FC Elva valge 1:1
12.40 FC Otepää must FC Santos valge 1:2
12.40 Põlva FC Lootos FC Elva punane 3:0
13.10 FC Otepää kollane FC Otepää must 4:0
13.10 FC Santos punane FC Elva punane 6:0
13.30 Poolfinaal JK Tammeka FC Santos valge 8:0
13.30 Poolfinaal FC Elva valge Põlva FC Lootos 3:0
13.50 7-8.koht FC Otepää must FC Elva punane 0:0 (pen 1:2)
13.50 5-6.koht FC Otepää kollane FC Santos punane 1:3
14.10 3-4.koht FC Santos valge Põlva FC Lootos 1:6
14.10 FINAAL JK Tammeka FC Elva valge 2:3

I koht – FC Elva valge

II koht – JK Tammeka

III koht – Põlva FC Lootos

U8

U8 (2009), 3+1 väljakul, 1×12 minutit

Alagrupp A

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää valge 0 0 5 0 2:33 6.
FC Elva Rõngu 1 0 4 3 6:15 5.
FC Elva punane 2 1 2 7 10:10 4.
FC Santos 3 0 2 9 12:3 III
Viljandi JK Tulevik 3 1 1 10 15:3 II
FC Flora 5 0 0 15 22:1 I

Alagrupp B

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää must 1 0 4 3 2:17 5.
FC Elva valge 4 0 1 12 12:6 II
FC Otepää kollane 1 0 4 3 3:25 6.
Viimsi MRJK 5 0 0 15 30:3 I
JK Tammeka 1 0 4 3 9:14 4.
Põlva FC Lootos 3 0 2 9 16:7  III

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää valge FC Elva Rõngu 1:2
11.00 FC Elva punane Viljandi JK Tulevik 1:1
11.15 FC Otepää must FC Elva valge 0:4
11.15 FC Otepää kollane JK Tammeka 1:6
11.30 FC Otepää valge FC Elva punane 1:5
11.30 FC Santos FC Flora 1:2
11.45 FC Otepää must FC Otepää kollane 0:2
11.45 Viimsi MRJK Põlva FC Lootos 2:1
12.00 FC Elva Rõngu FC Santos 0:3
12.00 Viljandi JK Tulevik FC Flora 0:2
12.15 FC Elva valge Viimsi MRJK 1:5
12.15 JK Tammeka Põlva FC Lootos 2:5
12.30 FC Otepää valge Viljandi JK Tulevik 0:10
12.30 FC Elva Rõngu FC Elva punane 2:4
12.45 FC Otepää must JK Tammeka 1:0
12.45 FC Elva valge FC Otepää kollane 4:0
13.00 FC Otepää valge FC Santos 0:4
13.00 FC Elva punane FC Flora 0:2
13.15 FC Otepää must Viimsi MRJK 0:7
13.15 FC Otepää kollane Põlva FC Lootos 0:5
13.30 FC Elva Rõngu FC Flora 0:4
13.30 Viljandi JK Tulevik FC Santos 1:0
13.45 FC Elva valge Põlva FC Lootos 2:1
13.45 JK Tammeka Viimsi MRJK 1:6
14.00 FC Otepää valge FC Flora 0:12
14.00 FC Elva punane FC Santos 0:4
14.15 FC Otepää must Põlva FC Lootos 1:4
14.15 FC Otepää kollane Viimsi MRJK 0:10
14.30 FC Elva Rõngu Viljandi JK Tulevik 2:3
14.30 FC Elva valge JK Tammeka 1:0
15.00 11-12.koht FC Otepää valge FC Otepää kollane 0:1
15.00 9-10.koht FC Elva Rõngu FC Otepää must 1:3
15.20 Poolfinaal FC Flora FC Elva valge 3:1
15.20 Poolfinaal Viljandi JK Tulevik Viimsi MRJK 0:2
15.40 7-8.koht FC Elva punane JK Tammeka 0:2
15.40 5-6.koht FC Santos Põlva FC Lootos 1:4
16.00 3-4.koht FC Elva valge Viljandi JK Tulevik 1:1 (pen 2:0)
16.00 FINAAL FC Flora Viimsi MRJK 0:0 (pen 3:1)

I koht – FC Flora

II koht – Viimsi MRJK

III koht – FC Elva valge

U9

U9 (2008), 4+1 väljakul, 1×15 minutit

Alagrupp A

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää kollane 3 0 2 9 7:8 III
FC Santos 4 0 1 12 24:4 II
FC Elva punane 2 0 3 6 15:11 4.
JK Tammeka 1 0 4 3 3:20 5.
Viljandi JK Tulevik 0 0 5 0 0:24 6.
Dinamo Riga 2 5 0 0 15 19:1 I

Alagrupp B

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää must 1 0 4 3 2:23 5.
FC Elva valge 3 1 0 10 20:4 II
FC Elva roheline 0 0 5 0 0:36 6.
Viimsi MRJK 3 0 2 9 18:3 4.
FC Helios Lähte 3 2 0 11 16:3 I
Dinamo Riga 1 3 1 0 10 17:4 III

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää kollane FC Santos 0:3
11.00 FC Elva punane Viljandi JK Tulevik 6:0
11.20 FC Otepää must FC Elva valge 0:7
11.20 FC Elva roheline FC Helios Lähte 0:8
11.40 FC Otepää kollane FC Elva punane 3:2
11.40 JK Tammeka Dinamo Riga 2 1:6
12.00 FC Otepää must FC Elva roheline 1:0
12.00 Viimsi MRJK Dinamo Riga 1 0:1
12.20 FC Santos JK Tammeka 6:0
12.20 Viljandi JK Tulevik Dinamo Riga 2 0:6
12.40 FC Elva valge Viimsi MRJK 0:3
12.40 FC Helios Lähte Dinamo Riga 1 1:1
13.00 FC Otepää kollane Viljandi JK Tulevik 1:0
13.00 FC Santos FC Elva punane 6:2
13.20 FC Otepää must FC Helios Lähte 0:4
13.20 FC Elva valge FC Elva roheline 10:0
13.40 FC Otepää kollane JK Tammeka 3:0
13.40 FC Elva punane Dinamo Riga 2 0:2
14.00 FC Otepää must Viimsi MRJK 0:6
14.00 FC Elva roheline Dinamo Riga 1 0:9
14.20 FC Santos Dinamo Riga 2 0:2
14.20 Viljandi JK Tulevik JK Tammeka 0:2
14.40 FC Elva valge Dinamo Riga 1 2:0
14.40 FC Helios Lähte Viimsi MRJK 2:1
15.00 FC Otepää kollane Dinamo Riga 2 0:3
15.00 FC Elva punane JK Tammeka 5:0
15.20 FC Otepää must Dinamo Riga 1 1:6
15.20 FC Elva roheline Viimsi MRJK 0:8
15.40 FC Santos Viljandi JK Tulevik 9:0
15.40 FC Elva valge FC Helios Lähte 1:1
16.10 11-12.koht Viljandi JK Tulevik FC Elva roheline 1:1 (pen 4:3)
16.10 9-10.koht JK Tammeka FC Otepää must 1:2
16.35 Poolfinaal Dinamo Riga 2 FC Elva valge 0:4
16.35 Poolfinaal FC Santos FC Helios Lähte 5:1
17.00 7-8.koht FC Elva punane Viimsi MRJK 0:4
17.00 5-6.koht FC Otepää kollane Dinamo Riga 1 1:2
17.25 3-4.koht Dinamo Riga 2 FC Helios Lähte 0:3
17.25 FINAAL FC Elva valge FC Santos 1:2

I koht – FC Santos

II koht – FC Elva valge

III koht – FC Helios Lähte

U10

U10 (2007), 5+1 väljakul, 1×20 minutit

Alagrupp A

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää kollane 2 0 1 6 12:4 II
FC Santos punane 0 0 3 0 2:13 4.
Viimsi MRJK 1 0 2 3 5:8 III
FC Helios Võru 3 0 0 9 10:4 I

Alagrupp B

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää must * 1 0 2 3 6:19 4.
FC Santos valge 0 0 3 0 4:20 III
JK Tammeka 2 0 1 6 19:6 II
FC Helios Tartu 3 0 0 9 19:3 I

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää kollane FC Santos punane 6:0
11.00 Viimsi MRJK FC Helios Võru 1:3
11.25 FC Otepää must FC Santos valge 5:3
11.25 JK Tammeka FC Helios Tartu 3:4
11.50 FC Otepää kollane Viimsi MRJK 4:1
11.50 FC Santos punane FC Helios Võru 1:4
12.15 FC Otepää must JK Tammeka 1:7
12.15 FC Santos valge FC Helios Tartu 0:6
12.40 FC Otepää kollane FC Helios Võru 2:3
12.40 FC Santos punane Viimsi MRJK 1:3
13.05 FC Otepää must FC Helios Tartu 0:9
13.05 FC Santos valge JK Tammeka 1:9
13.40 FC Santos punane FC Santos valge 10:2
13.40 Viimsi MRJK FC Otepää must 5:0
14.10 Poolfinaal FC Helios Võru JK Tammeka 5:1
14.10 Poolfinaal FC Otepää kollane FC Helios Tartu 3:2
14.40 7-8.koht FC Santos valge FC Otepää must 0:4
14.40 5-6.koht FC Santos punane Viimsi MRJK 0:4
15.10 3-4.koht JK Tammeka FC Helios Tartu 1:3
15.10 FINAAL FC Helios Võru FC Otepää kollane 1:2

I koht – FC Otepää kollane

II koht – FC Helios Võru

III koht – FC Helios Tartu

U11

U11 (2006), 6+1 väljakul, 1×20 minutit

Alagrupp A

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää kollane 4 0 0 12 16:3 I
FC Elva valge 0 0 4 0 4:9 5.
FC Helios Tartu punane 2 0 2 6 5:14 III
JK Tammeka sinine 1 0 3 3 3:6 4.
Viimsi MRJK 3 0 1 9 10:6 II

Alagrupp B

Võistkond Võite Viike Kaotusi Punktid Vv Koht
FC Otepää must 0 0 4 0 0:26 5.
FC Elva punane 1 0 3 3 5:18 4.
FC Helios Tartu kollane 2 1 1 7 18:4 III
JK Tammeka valge 3 1 0 10 17:1 I
FC Santos 2 2 0 8 12:3 II

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää kollane FC Elva valge 3:1
11.00 FC Helios Tartu punane JK Tammeka sinine 2:1
11.25 FC Otepää must FC Elva punane 0:5
11.25 FC Helios Tartu kollane JK Tammeka valge 0:2
11.50 FC Otepää kollane Viimsi MRJK 3:1
11.50 FC Elva valge FC Helios Tartu punane 1:2
12.15 FC Otepää must FC Santos 0:5
12.15 FC Elva punane FC Helios Tartu kollane 0:6
12.40 FC Otepää kollane FC Helios Tartu punane 8:0
12.40 JK Tammeka sinine Viimsi MRJK 0:2
13.05 FC Otepää must FC Helios Tartu kollane 0:10
13.05 JK Tammeka valge FC Santos 1:1
13.30 FC Otepää kollane JK Tammeka sinine 2:1
13.30 FC Elva valge Viimsi MRJK 2:3
13.55 FC Otepää must JK Tammeka valge 0:6
13.55 FC Elva punane FC Santos 0:4
14.20 FC Elva valge JK Tammeka sinine 0:1
14.20 FC Helios Tartu punane Viimsi MRJK 1:4
14.45 FC Elva punane JK Tammeka valge 0:8
14.45 FC Helios Tartu kollane FC Santos 2:2
15.15 9-10.koht FC Elva valge FC Otepää must 8:0
15.45 JK Tammeka sinine FC Helios kollane 0:3
15.45 FC Helios punane FC Elva punane 3:1
16.15 Poolfinaal FC Otepää kollane FC Santos 2:0
16.15 Poolfinaal Viimsi MRJK JK Tammeka valge 1:2
16.45 7-8.koht JK Tammeka sinine FC Elva punane 1:0
16.45 5-6.koht FC Helios kollane FC Helios punane 2:3
17.15 3-4.koht FC Santos Viimsi MRJK 2:0
17.15 FINAAL FC Otepää kollane JK Tammeka valge 2:0

I koht – FC Otepää kollane

II koht – JK Tammeka valge

III koht – FC Santos

U12

U12 (2005), 7+1 väljakul, 1×25 minutit

Alagrupp A

Võistkond Väravad Punktid Koht
FC Otepää kollane 3:19 0 IV
JK Tammeka sinine  9:3 7 I
Viimsi MRJK 8:4 6 II
FC Helios Võru 10:4 4 III

Alagrupp B

Võistkond Väravad Punktid Koht
FC Otepää must* 5:1 7 IV
JK Tammeka valge 3:4 4 II
Valga FC Warrior 0:3 1 III
FC Helios Tartu 5:5 4 I

Ajakava

Aeg Grupp Kodu Külalised Tulemus
11.00 FC Otepää kollane JK Tammeka sinine 1:6
11.00 Viimsi MRJK FC Helios Võru 2:1
11.30 FC Otepää must JK Tammeka valge 2:0
11.30 Valga FC Warrior FC Helios Tartu 0:2
12.00 FC Otepää kollane Viimsi MRJK 1:5
12.00 JK Tammeka sinine FC Helios Võru 1:1
12.30 FC Otepää must Valga FC Warrior 0:0
12.30 JK Tammeka valge FC Helios Tartu 2:2
13.00 FC Otepää kollane FC Helios Võru 1:8
13.00 JK Tammeka sinine Viimsi MRJK 2:1
13.30 FC Otepää must FC Helios Tartu 3:1
13.30 JK Tammeka valge Valga FC Warrior 1:0
14.10 FC Otepää kollane Valga FC Warrior 1:0
14.10 FC Helios Võru FC Otepää must 1:0
14.40 Poolfinaal JK Tammeka sinine JK Tammeka valge 2:0
14.40 Poolfinaal Viimsi MRJK FC Helios Tartu 2:1
15.10 7-8.koht Valga FC Warrior FC Otepää must 3:3 (pen 7:6)
15.10 5-6.koht FC Otepää kollane FC Helios Võru 0:2
15.40 3-4.koht JK Tammeka valge FC Helios Tartu 1:2
15.40 FINAAL JK Tammeka sinine Viimsi MRJK 1:1 (pen 1:3)

I koht – Viimsi MRJK

II koht – JK Tammeka sinine

III koht – FC Helios Tartu