Tulemused – 2015

U7

U7 (2009)

Lõplik paremusjärjestus

I – Põlva FC Lootos
II – FC Elva Punane
III – BFK Salaspils I
IV – FC Flora
V – BFK Salaspils II
VI – FC Otepää Must
VII – FC Helios Kollane
VIII – JK Tammeka
IX – FC Otepää Kollane
X – FC Elva Valge

Alagrupp A

FC Otepää Must – FC Helios Kollane 3:2
BFK Salaspils I – FC Flora 3:1
FC Otepää Must – FC Flora 0:6
FC Helios Kollane – BFK Salaspils I 1:8
FC Otepää Must – FC Elva Valge 2:0
FC Elva Valge – FC Flora 0:9
FC Otepää Must – BFK Salaspils I 1:7
FC Helios Kollane – FC Flora 0:6
FC Elva Valge – BFK Salaspils I 0:6
FC Helios Kollane – FC Elva Valge 1:4

Alagrupp B

JK Tammeka – FC Elva Punane 0:7
Põlva FC Lootos – FC Otepää Kollane 12:0
JK Tammeka – FC Otepää Kollane 2:1
FC Elva Punane – Põlva FC Lootos 3:6
JK Tammeka – BFK Salaspils II 0:7
BFK Salaspils II – FC Otepää Kollane 5:2
JK Tammeka – Põlva FC Lootos 0:7
FC Elva Punane – FC Otepää Kollane 5:2
BFK Salaspils II – Põlva FC Lootos 1:6
FC Elva Punane – BFK Salaspils II 4:1

Kohamängud

A5 FC Elva Valge – B5 FC Otepää Kollane 3:4
A4 FC Helios Kollane – B4 JK Tammeka 5:0
A3 FC Otepää Must – B3 BFK Salaspils II 1:6
A1 BFK Salaspils I – B2 FC Elva Punane 4:4 (1:2)
B1 Põlva FC Lootos – A2 FC Flora 4:3
3.-4. koht: BFK Salaspils I – FC Flora 4:1
Finaal: FC Elva Punane- Põlva FC Lootos 1:4

U8

U8 (2008)

U8 (2008)

Lõplik paremusjärjestus

I – BFK Salaspils
II – FC Otepää Must
III – FC Helios
IV – FC Elva
V – FC Otepää Kollane
VI – JK Tammeka

Tulemused

FC Otepää Must – FC Otepää Kollane 2:0
JK Tammeka – FC Elva 2:4
FC Otepää Must – FC Helios 1:0
JK Tammeka – BFK Salaspils 0:7
FC Otepää Kollane – FC Helios 1:5
FC Elva – BFK Salaspils 0:4
FC Otepää Must – FC Elva 0:3
JK Tammeka – FC Otepää Kollane 2:3
FC Otepää Must – BFK Salaspils 0:3
JK Tammeka – FC Helios 0:8
FC Otepää Kollane – BFK Salaspils 1:6
FC Elva – FC Helios 1:6
FC Otepää Kollane – FC Elva 0:1
FC Otepää Must – JK Tammeka 6:0
FC Helios – BFK Salaspils 1:4
3.-4. koht: FC Helios – FC Elva 5:1
Finaal: BFK Salaspils – FC Otepää Must 6:0

U9

U9 (2007)

Lõplik paremusjärjestus

I – SK Everest
II – Põlva FC Lootos
III – FC Otepää
IV – FC Helios Võru
V – FC Helios Kollane
VI – FC Otepää*
VII – JK Tammeka
VIII – FC Helios Punane

Alagrupp A

FC Otepää – FC Helios Punane 7:1
JK Tammeka – Põlva FC Lootos 0:6
FC Otepää – JK Tammeka 9:1
FC Helios Punane – Põlva FC Lootos 1:3
FC Helios Punane – JK Tammeka 2:3
FC Otepää – Põlva FC Lootos 0:3

Alagrupp B

FC Helios Võru – FC Helios Kollane 2:1
SK Everest – FC Otepää* 3:0
FC Helios Võru – SK Everest 0:2
FC Helios Kollane – FC Otepää* 1:2
FC Helios Kollane – SK Everest 0:3
FC Helios Võru – FC Otepää* 4:1

Kohamängud

A3 JK Tammeka – B4 FC Helios Kollane 0:3
B3 FC Otepää* – A4 FC Helios Punane 3:1
A1 Põlva FC Lootos – B2 FC Helios Võru 4:2
B1 SK Everest – A2 FC Otepää 3:0
7.-8. koht: JK Tammeka – FC Helios Punane 5:4
5.-6. koht: FC Helios Kollane – FC Otepää* 3:0
3.-4. koht: FC Helios Võru – FC Otepää 1:4
Finaal: Põlva FC Lootos – SK Everest 1:2

U10

U10 (2006)

Lõplik paremusjärjestus

I – FC Helios
II – Dinamo Riga
III – Põlva FC Lootos
IV – FC Helios Lähte
V – FC Otepää
VI – JK Tõrva
VII – Dinamo/2006
VIII – JK Tammeka

Alagrupp A

FC Helios – JK Tõrva 3:1
FC Otepää – Dinamo Riga 2:0
FC Helios – FC Otepää 2:1
JK Tõrva – Dinamo Riga 0:4
JK Tõrva – FC Otepää 1:2
FC Helios – Dinamo Riga 1:2

Alagrupp B

Dinamo/2006 – FC Helios Lähte 4:4
Põlva FC Lootos – JK Tammeka 5:0
Dinamo/2006 – Põlva FC Lootos 0:1
FC Helios Lähte – JK Tammeka 3:2
FC Helios Lähte – Põlva FC Lootos 1:2
Dinamo/2006 – JK Tammeka 2:1

Kohamängud

A3 FC Otepää – B4 JK Tammeka 4:0
B3 Dinamo/2006 – A4 JK Tõrva 2:6
A1 Dinamo Riga – B2 FC Helios Lähte 8:0
B1 Põlva FC Lootos – A2 FC Helios 0:3
7.-8. koht: JK Tammeka – Dinamo/2006 0:5
5.-6. koht: FC Otepää – JK Tõrva 1:0
3.-4. koht: FC Helios Lähte – Põlva FC Lootos 3:3 (1:2)
Finaal: Dinamo Riga – FC Helios 0:2

U11

U11 (2005)

Lõplik paremusjärjestus

I – JK Merkuur-Juunior
II – FC Lokomotiv Jõhvi
III – FC Helios Punane
IV – FC Helios Kollane
V – FC Helios Võru
VI – FC Otepää
VII – JK Tammeka

Tulemused

FC Otepää – JK Tammeka 1:1
FC Helios Kollane – FC Helios Punane 1:0
FC Lokomotiv Jõhvi – FC Helios Võru 3:0
FC Otepää – FC Merkuur-Juunior 0:2
JK Tammeka – FC Helios Punane 0:5
FC Helios Kollane – FC Lokomotiv Jõhvi 0:2
FC Helios Võru – JK Merkuur-Juunior 0:2
FC Otepää – FC Helios Kollane 1:2
JK Tammeka – FC Lokomotiv Jõhvi 0:3
FC Helios Punane – FC Helios Võru 0:0
FC Helios Kollane – JK Merkuur-Juunior 0:2
FC Otepää – FC Helios Punane 1:1
JK Tammeka – FC Helios Võru 0:3
FC Otepää – FC Lokomotiv Jõhvi 2:1
FC Helios Punane – JK Merkuur-Juunior 2:1
JK Tammeka – FC Helios Kollane 1:3
FC Otepää – FC Helios Võru 0:1
FC Helios Punane – FC Lokomotiv Jõhvi 2:1
JK Tammeka – JK Merkuur-Juunior 0:4
FC Helios Kollane – FC Helios Võru 0:0
FC Lokomotiv Jõhvi – JK Merkuur-Juunior 2:0
3.-4. koht: FC Helios Punane – FC Helios Kollane 3:0
Finaal: FC Lokomotiv Jõhvi – JK Merkuur-Juunior 0:1

U12

U12 (2004)

Lõplik paremusjärjestus

I – FC Helios
II – JK Tammeka
III – JK Tabasalu
IV – FC Otepää
V – JK Tõrva
VI – Valga FC Warrior
Parim fännklubi: FC Helios

Tulemused

FC Otepää – JK Tammeka 1:2
JK Tõrva – Valga FC Warrior 2:0
FC Otepää – FC Helios 0:0
JK Tõrva – JK Tabasalu 0:3
JK Tammeka – FC Helios 0:1
Valga FC Warrior – JK Tabasalu 1:3
FC Otepää – Valga FC Warrior 5:2
JK Tõrva – JK Tammeka 0:2
FC Otepää – JK Tabasalu 0:1
JK Tõrva – FC Helios 0:2
JK Tammeka – JK Tabasalu 1:0
Valga FC Warriow – FC Helios 0:3
JK Tammeka – Valga FC Warrior 2:0
FC Otepää – JK Tõrva 0:3
FC Helios – JK Tabasalu 1:0
3.-4. koht: JK Tabasalu – FC Otepää 2:0
Finaal: FC Helios – JK Tammeka 4:1