Tulemused – 2014

U8

U8 (2007)

Lõplik paremusjärjestus

I – Dinamo Riga I
II – JK Tammeka KV
III – Harju JK
IV – FC Otepää
V – FC Elva
VI – Raplamaa JK
VII – FC Santos
VIII – JK Tammeka
IX – FC Helios Tartu Punane
X – FC Helios Tartu Kollane
XI – Dinamo Riga II
XII – FC Elva II

Alagrupp A

FC Otepää – JK Tammeka 4:1
Raplamaa JK – FC Helios Tartu Kollane 3:1
Dinamo Riga I – FC Elva II 6:0
FC Otepää – Dinamo Riga I 2:2
FC Elva II – FC Helios Tartu Kollane 0:5
JK Tammeka – Dinamo Riga I 0:6
FC Elva II – Raplamaa JK 0:2
JK Tammeka – FC Helios Tartu Kollane 2:2
FC Otepää – Raplamaa JK 3:1
JK Tammeka – FC Elva II 2:1
Dinamo Riga I – Raplamaa JK 4:0
FC Otepää – FC Helios Tartu Kollane 3:2
JK Tammeka – Raplamaa JK 1:1
FC Otepää – FC Elva II 2:0
Dinamo Riga I – FC Helios Tartu Kollane 7:0

Alagrupp B

FC Elva – FC Santos 5:1
FC Helios Tartu Punane – JK Tammeka KV 0:6
Harju JK – Dinamo Riga II 4:1
FC Elva – Harju JK 0:1
Dinamo Riga II – JK Tammeka KV 0:4
FC Santos – Harju JK 2:5
Dinamo Riga II – FC Helios Tartu Punane 1:2
FC Santos – JK Tammeka KV 0:8
FC Elva – FC Helios Tartu Punane 2:0
FC Santos – Dinamo Riga II 4:1
Harju JK – FC Helios Tartu Punane 4:1
FC Elva – Dinamo Riga II 3:0
Harju JK – JK Tammeka KV 1:1
FC Santos – FC Helios Tartu Punane 3:1
FC Elva – JK Tammeka KV 0:3

Kohamängud

Dinamo Riga I – JK Tammeka KV 2:0
FC Otepää – Harju JK 2:2 (1:2)
FC Elva II – Dinamo Riga II 0:4
FC Helios Tartu Kollane – FC Helios Tartu Punane 0:2
JK Tammeka – FC Santos 0:2
Raplamaa JK – FC Elva 0:2

U9

U9 (2006)

Lõplik paremusjärjestus

I – FC Tiigrid
II – Harju JK Punane
III – Raplamaa JK Roheline
IV – Harju JK Valge
V – FC Otepää
VI – FC Elva II
VII – JK Tammeka
VIII – Dinamo Riga
IX – FC Helios Tartu
X – JK Tabasalu Sinine
XI – FC Elva I
XII – JK Tabasalu Valge
XIII – Raplamaa JK Kollane
XIV – JK Tammeka II
XV – FC Santos

Alagrupp A

FC Otepää – JK Tammeka II 6:1
Dinamo Riga – JK Tabasalu Sinine 4:1
FC Otepää – Raplamaa JK Roheline 0:3
Raplamaa JK Roheline – JK Tabasalu Sinine 6:0
JK Tammeka II – Dinamo Riga 1:2
FC Otepää – JK Tabasalu Sinine 4:1
Raplamaa JK Roheline – Dinamo Riga 4:4
JK Tammeka II – JK Tabasalu Sinine 1:1
FC Otepää – Dinamo Riga 1:0
Raplamaa JK Roheline – JK Tammeka II 4:0

Alagrupp B

JK Tammeka – FC Elva I 7:1
Raplamaa JK Kollane – FC Tiigrid 0:9
JK Tammeka – Harju JK Valge 1:1
Harju JK Valge – FC Tiigrid 1:4
FC Elva I – Raplamaa JK Kollane 1:1
JK Tammeka – FC Tiigrid 0:3
Harju JK Valge – Raplamaa JK Kollane 8:0
FC Elva I – FC Tiigrid 0:1
JK Tammeka – Raplamaa JK Kollane 7:2
Harju JK Valge – FC Elva I 6:1

Alagrupp C

FC Santos – FC Helios Tartu -:+
JK Tabasalu Valge – Harju JK Punane 0:8
FC Helios Tartu – FC Elva II 0:1
FC Elva II – Harju JK Punane 1:1
FC Helios Tartu – JK Tabasalu Valge 5:0
FC Santos – Harju JK Punane -:+
FC Elva II – JK Tabasalu Valge 7:0
FC Helios Tartu – Harju JK Punane 0:4
FC Santos – JK Tabasalu Valge -:+
FC Elva II – FC Santos +:-

Kohamängud

Raplamaa JK Roheline – FC Tiigrid 0:4
FC Otepää – Harju JK Valge 1:2
Dinamo Riga – JK Tammeka 0:1
JK Tabasalu Sinine – FC Elva I 2:0
JK Tammeka II – Raplamaa JK Kollane 0:1
Raplamaa JK Roheline – Harju JK Punane 2:2
FC Otepää – FC Elva II 3:0
Dinamo Riga – FC Helios Tartu 2:3
JK Tabasalu Sinine – JK Tabasalu Valge 4:2
JK Tammeka II – FC Santos +:-
FC Tiigrid – Harju JK Punane 0:0
Harju JK Valge – FC Elva II 3:1
JK Tammeka – FC Helios Tartu 2:1
FC Elva I – JK Tabasalu Valge 2:0
Raplamaa JK Kollane – FC Santos +:-

U10

U10 (2005)

Lõplik paremusjärjestus

I – FC Helios Võru
II – FC Lokomotiv Jõhvi
III – FC Tiigrid
IV – JK Tammeka
V – FC Otepää
VI – FC Helios Tartu Kollane
VII – FC Santos
VIII – FC Helios Tartu

Alagrupp A

FC Otepää – FC Helios Tartu 8:0
FC Tiigrid – JK Tammeka 1:3
FC Otepää – JK Tammeka 1:2
FC Helios Tartu – FC Tiigrid 0:7
FC Otepää – FC Tiigrid 0:5
FC Helios Tartu – JK Tammeka 0:9

Alagrupp B

FC Santos – FC Helios Võru 1:4
FC Lokomotiv Jõhvi – FC Helios Tartu Kollane 1:0
FC Santos – FC Helios Tartu Kollane 1:4
FC Helios Võru – FC Lokomotiv Jõhvi 1:1
FC Santos – FC Lokomotiv Jõhvi 1:3
FC Helios Võru – FC Helios Tartu Kollane 3:0

Kohamängud

JK Tammeka – FC Lokomotiv Jõhvi 2:2 (5:6)
FC Tiigrid – FC Helios Võru 3:3 (2:3)
FC Otepää – FC Santos 2:0
FC Helios Tartu – FC Helios Tartu Kollane 0:5
FC Lokomotiv Jõhvi – FC Helios Võru 0:3
JK Tammeka – FC Tiigrid 0:1
FC Otepää – FC Helios Tartu Kollane 2:2 (2:1)
FC Santos – FC Helios Tartu 3:1

U11

U11 (2004)

Lõplik paremusjärjestus

I – JK Tammeka
II – FC Helios II
III – FC Elva
IV – FC Helios Tartu
V – JK Tõrva I
VI – FC Tiigrid I
VII – FC Tiigrid II
VIII – FC Otepää
IX – JK Tõrva II
X – FC Santos

Alagrupp A

FC Otepää – JK Tõrva II 4:1
FC Helios II – JK Tammeka 1:1
FC Otepää – FC Tiigrid I 0:6
FC Tiigrid I – JK Tammeka 1:5
JK Tõrva II – FC Helios II 0:5
FC Otepää – JK Tammeka 2:4
FC Tiigrid I – FC Helios II 0:3
JK Tõrva II – JK Tammeka 0:3
FC Otepää – FC Helios II 0:1
FC Tiigrid I – JK Tõrva II 6:0

Alagrupp B

FC Tiigrid II – FC Helios Tartu 1:1
FC Santos – JK Tõrva I 1:2
FC Tiigrid II – FC Elva 1:3
FC Elva – JK Tõrva I 2:0
FC Helios Tartu – FC Santos 6:0
FC Tiigrid II – JK Tõrva I 3:4
FC Elva – FC Santos 4:0
FC Helios Tartu – JK Tõrva I 1:0
FC Tiigrid II – FC Santos 2:0
FC Elva – FC Helios Tartu 1:1

Kohamängud

JK Tammeka – FC Helios Tartu 1:0
FC Helios II – FC Elva 1:0
FC Tiigrid I – JK Tõrva I 0:0 (0:2)
FC Otepää – FC Tiigrid I 0:1
JK Tõrva II – FC Santos 0:0 (3:1)
FC Helios Tartu – FC Elva 0:1
JK Tammeka – FC Helios II 1:0